Вашето прво мислење на ЦрноБело форумот? | Црнобело Форум

Вашето прво мислење на ЦрноБело форумот?

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Здраво на сите!!
Јас сум нова тука... До сега не сум била активна на други форми но тука е многу подобро да се потроши слободното време отколку на фејсбук ..поздрав (hug)

Од темата допишување и запознавање....
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
Во Добредојде на нови членови мислам. Не сакам да барам, зашто не сакам да си ги читам првите мислења. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Y1K991

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
За мене, прво сум читал и одма директно кај филмовите :rofl
Добри хорори сте препорачувале си симнав неколку иако јас повеќе сакам постари хорори,еве неколку такви :)
http://www.imdb.com/title/tt0075005/
http://www.imdb.com/title/tt0070047/
http://www.imdb.com/title/tt0084516/

Дури и предлози сум давал. :cool:
После тоа настапи сушна година, и не сум пишал ништо отприлика пола година. :)
 
Последна промена:

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
790
1,103
Прво мислење на тема хомосексуалност, си го памтам по интересните дискусии
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,513
1,183
Big Sur
Ме спука да најдам што сум напипшала прво и најдов. :D
Импресивно од моја страна.
Убитачни песни
Искрено па, уште стојам на истото, само листата ми е мнооогу подолга. :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider