Важно

Статус
Затворена за нови мислења.

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,389
1,133
Yellow submarine
1. Пред да отворите тема, прегледајте низ подфорумот да не постои таква, со цел да не се отвараат дупли теми што само по себе носи поголема прегледност и функционалност.

2. Пишувајте кирилица.

3. И една важна напомена, за диетите кои ги објавувам јас, како извор користам страници за здрава исхрана.
Ги немам применувано на мене (освен оние во кои ќе биде нагласено тоа), затоа не можам да ја гарантирам нивната ефикасност или евентуални нус појави.

За сите кои имаат проблем со тежината, се надевам дека овде ќе најдат нешто, што ќе им одговара на нивниот организам и начин на живот и пред се, што ќе им помогне. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: EmmaLoveN and Dee Dee
Статус
Затворена за нови мислења.