1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Важно за подфорумот Мистерија!

Дискусија во форумот 'Досие X на форумот' започната од Hip.Hop_MKD, 5 март 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  ВАЖНО!!!
  Во подфорумот Мистерија може слободно да отварате теми и да развивате дискусија.
  Ве молиме да користите кириличен фонт, а доколку немате прочитајте како да инсталирате: клик

  Заради поквалитетна дискусија во темата е задолжително е да има вовед според кој подоцна би се одвивала дискусија.
  • Строго држете се до правилата, навреди и офф-топик мислења пријавувајте користејќи ја опцијата пријави под наведеното мислење и наведете ја причината.
  • Било какви навреди врз другите членови се забранети и ќе бидат најстрого санкционирани од страна на модераторот/ите.
  • Исто така пожелно е и да наведувате од каде ги црпите податоците.
  • Доколку бришете мислење наведете зошто го правите тоа.
  • Не пишувате едно под друго мислење одма, користете го копчето измени!
  За било какви проблеми, во секое време може да се обратите кај назначениот модератор на профил или по приватна порака.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: