1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Важно за Хумор и Сеир

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Jackal, 18 февруари 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  Вицовите се пишуваат на македонски јазик и кирилица* !!! секое непочитување на правилата ке биде казнето со бришење на мислењето..

  При отворање на нова тема претходно разгледајте дали во некој друг форум има таква тема, ова е с оцел да се спречат дуплите теми.
  Секое мислење на латиница, навреди кон некој член или оф топик уредно да се пријави со це л што е можно побрзо да се избриши или модерира..

  * исклучок е само темиите за вицови на англиски јазик или на некој друг јазик..
   
  На Badgirl и Blueberry им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: