Важно за Хумор и Сеир

Статус
Затворена за нови мислења.

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
Вицовите се пишуваат на македонски јазик и кирилица* !!! секое непочитување на правилата ке биде казнето со бришење на мислењето..

При отворање на нова тема претходно разгледајте дали во некој друг форум има таква тема, ова е с оцел да се спречат дуплите теми.
Секое мислење на латиница, навреди кон некој член или оф топик уредно да се пријави со це л што е можно побрзо да се избриши или модерира..

* исклучок е само темиите за вицови на англиски јазик или на некој друг јазик..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Badgirl and Blueberry
Статус
Затворена за нови мислења.