ВАЖНО за форумот „Астрологија“

Статус
Затворена за нови мислења.

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Овој подфорум го сметам за малку поопуштен од другите, но сепак има правила на кои треба да се придржувате.
  1. Задолжително пишување на кирилица. Ако немате МК подршка кликнете тука.
  2. Не отварајте тема ако има иста. Ако имате проблем каде да ставите тема пишете ми ПП.
  3. Не забегувајте со оф-топици.
  4. Ако сте забравиле да напишете нешто изменето го мислењето со кликнување на ИЗМЕНИ.
  5. Ако се согласувате со некое мислење кликнете Ми се допаѓа.
Ако забежете некоја неправилност пријавете или пак обратете ми се по ПП.
 
Статус
Затворена за нови мислења.