Бисери на квизови

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Клип немам, ама бисерон на Натали...дали беше намерно, дали природно, битно го тресна.

Игор: Добитникот е жена, и има име како главен град на наша соседна држава, и не е Атина.
Натали: Не е ни Белград!
:frantic
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Клип немам, ама бисерон на Натали...дали беше намерно, дали природно, битно го тресна.

Игор: Добитникот е жена, и има име како главен град на наша соседна држава, и не е Атина.
Натали: Не е ни Белград!
:frantic
Тирана да не е? :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
^ Остај тоа. Сега и Косовска Митровица доаѓа предвид. И тие ни се соседи. Битно Атина и Белград се елиминирани.

Сори за оф топик, нема веќе. (wasntme)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
Клип немам, ама бисерон на Натали...дали беше намерно, дали природно, битно го тресна.

Игор: Добитникот е жена, и има име како главен град на наша соседна држава, и не е Атина.
Натали: Не е ни Белград!
:frantic

Оваа Натали еј,колкава глупост соберена во мало човече,тоа не е можно.Со какви луге го делиме воздухот.Жал ми е дури.
За бисер моментално не ми текнува но кога ке се сетам ке пишам овде.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: foREVer and Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Значи никаде без Славољуб т.н. пола човек - пола даље. Па колку лабаво човеков си влезе во минус со поените, па колку не му е гајле, па па... Уствари имаше коментари дека бил некаков професор и дошол тука за мајтап, но како и да е, епизодиве со него се надреализам.

Од нашиве ми е омилен овој. Они нему ќе му кажат дали не е Јемен. Да сум во режија, би го сменила одговорот после третиот пат. Не Јемен леп, него упоран!