Бела техника и апарати за домаќинство | Црнобело Форум

Бела техника и апарати за домаќинство

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
Темава служи општо за сите апарати и бела техника што можат да послужат за домот.

Мене ме интересира каде можам и по која цена да се најдат оние овлажнувачи на воздух, како најефтини и најдобри (како марка добри)?

Тоа би изгледало вака:
KSJ5OL.jpg
 

Jericho

Староседелец
19 февруари 2012
355
465
1,063
У нептун види, таму имаш се а и квалитетни ствари нудат и (според мене) поевтини се од нивната конкуренција
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
У нептун види, таму имаш се а и квалитетни ствари нудат и (според мене) поевтини се од нивната конкуренција

Која марка ми препорачуваш? И дали си имал ускуство со истите? И дали нешто штети за станот пареата што ја испуштаат?
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,516
1,183
Big Sur
Ми излезе некој пост за електрична скара, нешто повеќе од 4000 денари, што е топ цена, и еве се замислувам што би можела летоска да правам на неа. Кога можат комшииве со запршки и истурање јува во мај, зошто да не замириса и на мевце некогаш?
Ова е тоа старост значи.