Балади | Црнобело Форум

Балади

Baronessa

Истакнат Член
13 февруари 2012
541
751
93
Los Angeles!
оваа песна ми е 24/7 на плеер... значи ја ОБОЖАВАААМ, гласот на продиџи некако е посебен и прави да ја осетиш секоја нота и секој стих...(inlove)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ludi Maks