Апсолвентска екскурзија | Црнобело Форум

Апсолвентска екскурзија

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
Дали сте биле на апсолвентска екскурзија и како си поминавте?
Дали сте задоволни од патувањето?
Кои се местата кои вреди да се видат?
Дали се скапи апсолвентските екскурзии ?
Што ви се допаѓа а што не во тие патувања?
 

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
876
1,103
393
28
Струмица
Не сум била, но баш пред некој ден ја гледав понудата што ја нуди мојот факултет.. Имаат супер и ефтини понуди, 12 дена крстарење, за 200 и нешто евра, шетање низ Виена, Париз, Рим, Прага, за 300 и нешто евра... за другото не можам да ти кажам бидејќи не сум била :D ама како што слушам од другите кои биле, си поминале топ :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marick14

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
137
1,053
Не би отишла на апсолвентска екскурзија. Многу е скапа и се е на трчање. Нема да запамтам каде се сум била и што сум видела.