1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Апсолвентска екскурзија

Дискусија во форумот 'Патување' започната од Marick14, 7 март 2012.

 1. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Дали сте биле на апсолвентска екскурзија и како си поминавте?
  Дали сте задоволни од патувањето?
  Кои се местата кои вреди да се видат?
  Дали се скапи апсолвентските екскурзии ?
  Што ви се допаѓа а што не во тие патувања?
   
 2. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Не сум била, но баш пред некој ден ја гледав понудата што ја нуди мојот факултет.. Имаат супер и ефтини понуди, 12 дена крстарење, за 200 и нешто евра, шетање низ Виена, Париз, Рим, Прага, за 300 и нешто евра... за другото не можам да ти кажам бидејќи не сум била :biggrin ама како што слушам од другите кои биле, си поминале топ :biggrin
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Зар нигде не нудат Дубаи? :D
   
 4. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Не би отишла на апсолвентска екскурзија. Многу е скапа и се е на трчање. Нема да запамтам каде се сум била и што сум видела.
   

Сподели: