1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Апел за помош на 22 месечната Софија Караманолева

Дискусија во форумот 'Хуманитарни акции' започната од Аниса, 3 септември 2018.

 1. Аниса

  Аниса Нов член

  Зачленет на:
  11 јуни 2018
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  5
  Малечката Софија има само 22месеци и има малигно заболување на р'бетниот мозок, притоа не можеше како секое нормално детенце да прооди и проговори. Веќе имаше една интервенција, но потребно е понатамошно лекување кое нејзините најблиски не можат да си го дозволат, затоа ве молам од ♥️ да помогнеме.
  IMG_20180903_011722.png
   
  На Makedonec и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 2. Аниса

  Аниса Нов член

  Зачленет на:
  11 јуни 2018
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  5
  Телефони за донации:

  T-mobile: 070/143-121
  VIP: 143 - 464 (без префикс)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Аниса

  Аниса Нов член

  Зачленет на:
  11 јуни 2018
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  5
  Ве известувам дека BMJ групацијата на чело со Бојан Јовановски, целосно ќе ги покријат трошоците за лекувањето на малата Софи (inlove)
   
  На Makedonec и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 4. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Вртев на телефонскиот број од Вип, но имам забрана за појдовни повици. :eek
   

Сподели: