Антипатични јавни личности | Црнобело Форум

Антипатични јавни личности

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,770
7,293
1,153
Big Sur
Жаре Бербер - сељак > посељак > најсељак > ултра-мега-гига сељак > интергалактички сељак > Драган Вучиќ(?) > Жаре! Вучко барем не се филма ко овој.
Тринаестото прасе - Дефиниција за хипокрит! Изгледот и стилот настрана, едноставно е одвратен со сите тие прости коментари и самоистакнувања.
Саше Политико - Врвот! Врвот на дебилизмот ко што (за среќа) нема да се роди за три наредни века! Суштество со капацитет на амеба и желба за попроширен речник од оној на второодделенец. Искомплексирана, арогантна стрина на чешма која се занимава само со ниски удари кои не одговараат ни на уличар, а не пак на самопрогласен новинар кој сака да се истакне со дрскост и „искреност“. Капак на неговата мизерна појава - се занимава со други чии успеси нема да може да ги постигне за три животи, а не гледа во сопствениот двор дека му цвета едвај полнолетна невеста со морали под знак прашалник. Срцка.
Јофе - Пропала верзија на Саше. А кога си фејл верзија на огромен фејл, па и не е баш најарно.
Ноле - Многу ми е селска фаца. Не му оспорувам талент, ама појавана му вришти и иритира.
Врчак - Треба ли и за овој појаснување? Две реченици не знае да сврзе, на самиот сурат му пишува.
Енрике - Немам ништо посебно кон него, но ми е малку повеќе грдичок и лигав со тие балалајките и целата латино-лавр бој замисла.
Зоки-фаци - Типов ми е дури на моменти и греотен од што е еден од најтапа фаците што се појавиле на нашиов мал екран. Он прославувал старлети. Кај тоа, па и џет-сетер бил. Муко мори. :D Вересија.
Кикица Роналдович - Одвратно, лигаво, педерастично, препотентно створење. То треба да се убие.
Близнацине од Некст Тајм - Имаше период кога ми беа нијанса поприфатливи, ама сега - јок. Слеш и Џон Бон Џови бе, иди бегај. Па уште што се испосељачија со муабетите за тоа какви невести барале, комотно кога им е роденден би им пратила картичка да им честитам влез во тинејџерство.

Да не биде само мажи, од жениве ми е одвратна Мадона - никогаш не ми ни била нешто посебно, ама сега е старка што не може да се помири со годините, па изведува криви дрини и е просто одвратна со тие голотиите и виснатата кожа. Од нашиве тука е онаа Мелита што исто не се помирува со годините и дебелината, па за тоа фотошоп е крив, како и оние празноглавкине од калибарот на Елена Велевска - пластични фуфи што наводно обожаваат да читаат квантна физика, а водичка во очи немаат.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
Скоро сите што се занимаваат со музика кај нас. Значи толку се одвратни што не можам ни да одберам, затоа најубаво сите заедно.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,770
7,293
1,153
Big Sur
Уу, што листа сум имала. :zelen
Радо овде ќе ја додадам и женамајкакраљица чие име не смее да биде спомнато и повеќе од она на Волдеморт.
Лигава, досадна, приглупа, уфурана. Нема потешко од тоа да те лупа синдром на посебност кога си всушност многу просечен, ама ете, си имал некаква среќа да станеш јавна личност.

Од странскиве ужасен оток ми стана Деми Ловато. Не дека некогаш ја сакав, ама дека има вокал, несомнено има. Но ова со кревање галама за секакви глупости, секогаш таа е жртва, секогаш има некаков тригер што не зависел од неа. Личност од скоро 30 години што не може да си ги прифати своите киксови, туку ги префрла на други, па не бива.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,770
7,293
1,153
Big Sur
Тука го додавам од нашиве и господинот актер Сашо Тасевски ака nema koi dani pravi letna mandza nanas alfa mazjacite.
Прееска дури поврзав дека тоа е ликот со кој Васко Ефтов избриша патос (што значи апла дно треба да си за ова да ти се деси).
Човечево има тешки проблеми со себе, но не ги гледа тие, туку му пречат другите. Камо да си пречел сам на себе толку кога се пуштал на малолетнички.