1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Анкета

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од massimaux, 26 јануари 2016.

 1. massimaux

  massimaux Истакнат Член

  Зачленет на:
  4 јануари 2016
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  85
  Ве молам да одберете еден од понудените одговори или можеби да допишете дополнително мислење во полето за коментар:
  http://www.polljunkie.com/poll/gcbadt/happy-poll
  Многу би ценел ако ја споделите со своите пријатели на ФБ или Твитер. Целта е да се добијат што повеќе одговори за да има повисока статистичка релевантност.
  Оваа анкета е follow-up на темата "Морална дилема". Се надевам не е проблем што е посебна тема бидејќи ако стои како коментар на првата тема, многу малку членови ќе ја забележат.

  Фала!
   
  #1 massimaux, 26 јануари 2016
  Последна промена: 26 јануари 2016

Сподели: