1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Анимирани филмови

Дискусија во форумот 'Филм' започната од The Tramp, 26 февруари 2012.

 1. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Гледате анимирани/цртани филмови? Кога последен пат сте гледале анимиран/цртан филм? Кој анимиран/цртан филм најмногу ви се допаднал?

  [​IMG]
  Јас имам гледано многу цртани или анимирани филмови. Последен пат гледав пред 1 месец КУНГ ФУ ПАНДА 2, ама сметам дека во денешницава не прават добри анимирани филмови како во минатото. А омилен анимиран филм ми е Despicable Me, поради тоа што е комичен.

  Го препорачувам на сите :)
   
  На Mrav4e, ~ Скарлетка ~, Gemini и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Најдобри: Madagaccar
  [​IMG]
  И дефинитивно најсмешниот ми е Ice Age со
  [​IMG]
   
  На Хоуп*, ~ Скарлетка ~, Gemini и уште 7 други им се допаѓа ова.
 3. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420

  прв пат во животот се вљубив во коњ :giggle
   
  На ~ Скарлетка ~, Sugar, Minella и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. Avona Vi

  Avona Vi Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
  Баш преска гледав еден Horton hears a Who, ми се допадна.. како за анимирано филмче добар беше :)
   
  На Aaliyah, Hip.Hop_MKD и The Tramp им се допаѓа ова.
 5. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Гледам, на брат ми друштво му правам па и се испосмееме.
  Омилени:
  Despicable me
  Madagaskar
  The wild
  Tristan and Izolda
  Овие сега ми текнуваат, сѐ се спремам Tangled да гогледам. Утре ќе симнам некои, докрај истрошен нетто ем брат ми задоволен. :)


   
  На Hexasto, Sugar, The_melnicanecot и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Не е лош Tangled, го имам гледано, a следен ми е Авантурите на Тин Тин, го симнав ама не сум го гледал (happy)
   
  На Hexasto и JaMi им се допаѓа ова.
 7. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Madagaskar <3 ! :)
   
  На Hexasto, Aaliyah, JaMi и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Ice Age,Nemo,Toy Story,Tangled,Kung Fu Panda,Madagaskar....
   
  На The Tramp и Hexasto им се допаѓа ова.
 9. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Rio,Madagaskar други не ми текнуваат во моментов
   
  На The Tramp и Hexasto им се допаѓа ова.
 10. The_melnicanecot

  The_melnicanecot Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  237
  Допаѓања:
  394
  Рио, Мадагаскар 1 и 2, Ајс ејџ, валл-е, кунгфу панда, диспикабл ме, болт, како се викаше тој со дедото и со куќата ? другите не ми текнуаваат.
   
  На The Tramp и Hexasto им се допаѓа ова.

Сподели: