Анимирани филмови

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Гледате анимирани/цртани филмови? Кога последен пат сте гледале анимиран/цртан филм? Кој анимиран/цртан филм најмногу ви се допаднал?


Јас имам гледано многу цртани или анимирани филмови. Последен пат гледав пред 1 месец КУНГ ФУ ПАНДА 2, ама сметам дека во денешницава не прават добри анимирани филмови како во минатото. А омилен анимиран филм ми е Despicable Me, поради тоа што е комичен.
Го препорачувам на сите :)
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Гледам, на брат ми друштво му правам па и се испосмееме.
Омилени:
Despicable me
Madagaskar
The wild
Tristan and Izolda
Овие сега ми текнуваат, сѐ се спремам Tangled да гогледам. Утре ќе симнам некои, докрај истрошен нетто ем брат ми задоволен. :)

 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Гледам, на брат ми друштво му правам па и се испосмееме.
Омилени:
Despicable me
Madagaskar
The wild
Tristan and Izolda
Овие сега ми текнуваат, сѐ се спремам Tangled да гогледам. Утре ќе симнам некои, докрај истрошен нетто ем брат ми задоволен. :)
Не е лош Tangled, го имам гледано, a следен ми е Авантурите на Тин Тин, го симнав ама не сум го гледал (happy)
 
  • Like
Реакции: Hexasto and JaMi

The_melnicanecot

Истакнат Член
16 февруари 2012
237
394
363
33
Скопје
Рио, Мадагаскар 1 и 2, Ајс ејџ, валл-е, кунгфу панда, диспикабл ме, болт, како се викаше тој со дедото и со куќата ? другите не ми текнуаваат.
 
  • Like
Реакции: The Tramp and Hexasto