Анален секс

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Девојки искрено како е од позади , оние кој пробале и практикуваат уште...

Какво е чувството ,дали станува по пријатно после некое време и дали сте доживелае оргазам преку анален секс ?!?!
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Девојки искрено како е од позади , оние кој пробале и практикуваат уште...

Какво е чувството ,дали станува по пријатно после некое време и дали сте доживелае оргазам преку анален секс ?!?!
Ај искрено кажи дали ти тоа сакаш да смениш пол па ги прашуваш женските, прашај и машки како им е!!??(facepalm)
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
хаха ме насмеа ,а мислам си запознаена со мојата сексуална ориентација па да не се повторуваме , поставив тема која е доста интересна ,а и позната многу , многу девојки знам кој практикуваат па да те замолам да не изнесуваш тези такви во ветер и биди по сериозна ,а не си од царев двор така да мислам дека не ти е ова нешто ново ??? !!!
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
хаха ме насмеа ,а мислам си запознаена со мојата сексуална ориентација па да не се повторуваме , поставив тема која е доста интересна ,а и позната многу , многу девојки знам кој практикуваат па да те замолам да не изнесуваш тези такви во ветер и биди по сериозна ,а не си од царев двор така да мислам дека не ти е ова нешто ново ??? !!!
Ти не постави тема, постави само прашање до женските..што значи дека машките неможат да ти одговорат!?/
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Ок сакаш ти и ова да гласи и за Педерите ??
Па нормално дека нема да прашам , и го прашувам женскиот пол само ,а ако ми е погрешно и ако не треба кажи ќе ја избришам темава ??
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Ок сакаш ти и ова да гласи и за Педерите ??
Па нормално дека нема да прашам , и го прашувам женскиот пол само ,а ако ми е погрешно и ако не треба кажи ќе ја избришам темава ??
За бришење на темата не сум компетентна, јас само ти поставив прашање..а можеби попрво некој п***р ке ти даде одговор него некоја женска од форумов...тие ги снема одавно, или мудро се кријат..немам појма.|-(
 

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,068
1,133
Ок сакаш ти и ова да гласи и за Педерите ??
Па нормално дека нема да прашам , и го прашувам женскиот пол само ,а ако ми е погрешно и ако не треба кажи ќе ја избришам темава ??
Анален секс сакаат и практикуваат и мажи кои што не се хомосексуалци.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Harvie

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Не е забрането и они нека си се изјаснат ,а несакам да се карам со тебе ни најмалку знаеш така да ова сексуално искуство мислам дека го имаат искушено мн луѓе ,а јас уште од многу одамна нормално со девојки што сум ги имал не сум п***р скраја да е , не би зборен понатака ништо која сака нека даде мислење или лично искуство !
Кажи и ти став твој ако имаш мислење изградено ?!
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
@malo убаво е поставена темата и врз основа на неа женскиот пол да даде мислење ,сеа некако многу ми мудрувате вие ,ок е нема дилеми околу тоа само што јас ги прашувам жените !!

Абе мњац бе мњац ,што бе бњак ццц :) , ајде така нека ти биде ! ;)
 
Последна промена од модератор: