1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Алтернативен начин на лекување

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од macencef, 24 декември 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. macencef

  macencef Нов член

  Зачленет на:
  24 декември 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  На следниот линк имате прекрасни производи за лекување на хронични незаразни заболувања, алтернативни производи кои се земаат ЗАЕДНО со препишаната терапија. Во овие производи има и производи за убавина. За Информации пишете ми во порака

  https://maczorc.wixsite.com/mysite
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: