1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Албанија

Дискусија во форумот 'Држави' започната од Andrej4e, 21 јули 2013.

?

Какво е во Албанија за одмор/летување?

 1. Многу е убаво

  2 глас(а)
  18.2%
 2. Најубав одмор до сега

  0 глас(а)
  0.0%
 3. Убаво

  7 глас(а)
  63.6%
 4. Не е убаво

  0 глас(а)
  0.0%
 5. Воопшто не ми се допаѓа

  3 глас(а)
  27.3%
Дозволени се повеќе гласови.
 1. Andrej4e

  Andrej4e Нов член

  Зачленет на:
  25 мај 2013
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  5
  Во оваа тема ќе се зборува за државата Албанија! За градовите во неа и жителите! :)
  А на пример може да се зборува и за одмор во Албанија! Дали било ефтино и во кој град,
  дали е топла водата и многу други работи за Албанија!

  Уживајте во темава :igra!
   
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Вовед боли глава. Хој нонен.........
   
  На alba, Kisserboy, toby2 и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Никогаш не сум била,а и не ме привлекла нешто посебно како земја :unsure
   
  На Andrej4e му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Почнав да учам албански и би отишла во Албанија да го усовршам јазикот,а и слушнав од луѓе кои биле таму дека било убаво.
   
  На alba му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Andrej4e

  Andrej4e Нов член

  Зачленет на:
  25 мај 2013
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  5

  Да Лена и јас слушав дека било убаво за на одмор да се оти/летување поготово во Самил (Ксамил) !
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Штознам,секоја земја има свои убавини.
  Само затоа што името асоцира на други работи,
  не значи дека не е вредна да се посети.
   
 7. Andrej4e

  Andrej4e Нов член

  Зачленет на:
  25 мај 2013
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  5

  Секако :cool:
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  kuptojnë spitullaq :)
   
 9. Andrej4e

  Andrej4e Нов член

  Зачленет на:
  25 мај 2013
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  5
  Lena është emri juaj?
   
 10. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Po, emri im është Lena.
  Unë jam i kënaqur, ju?
   

Сподели: