1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Акциони филмови

Дискусија во форумот 'Филм' започната од mAcIkA, 14 февруари 2012.

 1. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  Ајде предлози за добри акции,со добра содржина:)
   
 2. CyberKnight

  CyberKnight Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  51
  Допаѓања:
  41
  Green Lantern
  The Scorpion King 3: Battle for Redemption
   
 3. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  СО Херои...Не баш:confused:
   
 4. CyberKnight

  CyberKnight Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  51
  Допаѓања:
  41
  Првиот е со херој а вториот е историски :)
   
  На mAcIkA му/ѝ се допаѓа ова.
 5. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Smokin' Aces и првиот и вториот се предобри, и содржината и начинот на кој се снимени и секако екипата на глумци. Врв!

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На mAcIkA му/ѝ се допаѓа ова.
 6. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
 7. Blondie

  Blondie Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  612
  Допаѓања:
  1,085
  Arena,The A team,The Mechanic,Red
   
  На mAcIkA му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Fast Five
  Transporter 1/2/3
  Transformers
  Red
  The Bank Job
  Death Race 1/2
   
  На InnaLaurie, Blondie и The Tramp им се допаѓа ова.
 9. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  Killer_Elite_8.jpg
   
  На InnaLaurie и Blondie им се допаѓа ова.

Сподели: