1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Аквариумска риба

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Mila. M, 28 февруари 2019.

 1. Mila. M

  Mila. M Нов член

  Зачленет на:
  28 февруари 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво
  Сакам да ве прашам имам аквариум и чувам караси, но секогаш кога ќе купам нови по некоја ми умира не знам зошто.
  А исто така сакам и да прашам колку степени треба да е водата во аквариумот за овие риби.
   

Сподели: