1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Автомобили во Размер

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Legioner, 3 јуни 2012.

 1. Legioner

  Legioner Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 април 2012
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  [​IMG]
  овдека ќе постираме слики од автомобилчина во размер кој има вакво хоби слободно нека постира овде ;)
   
  На emzzy и Maks им се допаѓа ова.
 2. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Кога веќе ја има темата јас да се изјаснам дека барам модел на Рено 19 во размер, ако некој некаде забележи да ми каже. :)


  [​IMG]
   
  На JaMi и Legioner им се допаѓа ова.
 3. khz777

  khz777 Староседелец

  Зачленет на:
  20 септември 2014
  Мислења:
  105
  Допаѓања:
  68
  [​IMG][/url] [​IMG] [​IMG] [​IMG][/IMG]
   

Сподели: