Резултати од барањето

 1. Elizabeth Bathory

  Миризливи стапчиња и свеќи

  Многу сакам миризливи стапчиња со мирис на ванила :)
 2. Elizabeth Bathory

  Македонската Лејди Гага

  А бе закон е нашата Сузи :patos
 3. Elizabeth Bathory

  Вашето омилено смајли

  :rofl :mstickle |-( :zelen :igra
 4. Elizabeth Bathory

  Избери едно

  Сол портокал или мандарина :zelen
 5. Elizabeth Bathory

  Кино

  Никогаш не сум била во кино, но сакам да одам и ќе одам некој ден :)
 6. Elizabeth Bathory

  Зошто бившите (не) се враќаат?

  Затоа што ништо повеќе нема да биде исто, барем така јас го разбирам тоа.
 7. Elizabeth Bathory

  Опишете си го денот со смајлиња

  :sleep (yawn) :ladno :wub :frantic :kafe :pusi (inlove) :sreken :^) :x (puke) (punch) :facepalm2
 8. Elizabeth Bathory

  Преку глава ми е од...

  Од лаги :besen