Резултати од барањето | Црнобело Форум

Резултати од барањето

 1. Мортидо

  Задоволството на работното место (Прашалник)

  Би ги замолил форумџиите доколку би сакале да ми излезат во пресрет и да го пополнат Прашалникот подолу. Се работи за истражување во врска со задоволството и мотивацијата во работните места кое ми е потребно по предметот Психологија на трудот. Потребни ми се триесет испитаници. Одговорите можете...
 2. Мортидо

  Помош

  Се надевам ќе ми помогне некој...после кантирајте ја темава. Имав еден мејл порано но никако да се сетам точно на ID-to. Исто и неговиот пасворд. Ги пробав сите можни комбинации и за јузерот и за пасвордот и никако да ја погодам точната комбинација. Мејлот ми е на јаху. Дали има некакви шанси...
 3. Мортидо

  Мојата елка

  :giggle Ајде деца ставете сите слики од елките да видиме кој како накитил. Може да избираме и најубава елка. :zelen Да ја сликнам јас мојата па ќе постирам.
 4. Мортидо

  Онлајн продавање

  Вака луѓе, сакам да продавам сувенири на интернет, но немам појма како идат тие работи. Ако може некој поупатен да ми објасни. Дали некој има познавање со Moneybookers (Skrill) како да напраам акаунт за да ми стигаат тука пари, па сметки у банка и тие постапки како идат? И на кои сајтови можам...
 5. Мортидо

  Идеи за изработки

  Хеј, еве една идеја од Мортидо за форумџиите креативци. Пред неколку години (далечната 2007ма) правев некои обиди за цртање у дрво со туш, меџутим некако не бев задоволен од крајните резултатите....И така дојдов на идеја она што сакав да го нацртам само да го ископирам со индиго на дрвото...
 6. Мортидо

  Поздравување

  *Поздрави ја сестра ти* *Те поздрави братучед ми* *Поздравете ги Петра и Смиљана* *Те поздрави Мара на Сандета. - Ај мор што збориш?! И ти да ми ја поздравиш најмногу* *Поздрави ја* *Ве поздравува* *Поздрав до сите* Од кога датира овој гест на поздравување? Што претставува овој гест? почит кон...
 7. Мортидо

  Поздравување

 8. Мортидо

  Стрит арт

  Океј, има тема за Графити, но не се само графитите стрит арт. Има герила уметници кои ’’играат’’ со предметите во урбаната средина. Доколку наидете на некое дело од вашата околина сликајте го да го видиме сите.
 9. Мортидо

  Уметноста некогаш и сега

  Even a shit could be an art , now
 10. Мортидо

  Уметност од хартија (Papercut)

  На една фан страна налетав на интересни креации од хартија. Мислам дека не е којзнае колку тешко да се направи, треба само хартија, скалпел и инспирација. многу добро би излегло рибиве да се направат така што позади хартијата да се пушти сијаличка, ем столна ламба, ем добар ефект би имало.