Резултати од барањето | Црнобело Форум

Резултати од барањето

 1. A

  Генерациска изопаченост

  Можеби сум изостаната генерациски, немав специјални тинејџерски денови но никогаш не го правев она што го прават другите Не знаев што е мување, оргазам, мастурбација, не помислував на секс ме гледав љубовни филмови. немав појма што е сето тоа Но отсекогаш ги имало таквите кои бегале од часови и...
 2. A

  Papa Roach

  Papa Roach е американски рок бенд од калифорнија основан во 1993 водечки вокал Jackoby Shaddix имаат 9 реализирани студио албуми, но најголем успех добиваат со албумот Infest (2000) 2000/2003 е година на најпродаваните рок албуми Linikin Park - Hybrid Theory 2000 Papa Roach - Infest 2000...
 3. A

  Што најмногу ве нервира на социјалните мрежи?

  Мене лично ме нервира кога постираат селфи 5-6 пати на ден, кога чекираат на кое место се наоѓаат, кога објавуват како се чувствуват, кога прават сликовница на ФБ, албуми 20+ фотографии без смисла, се едно исто, копирање нечии цитати Статуси поврзани со љубовта, демек заљубени биле они, или со...
 4. A

  Одлична диета 100% функционира

  Одете на работа работете 2 смени не јадете ништо не пијте ништо така една недела и резултатите се очигледни а ако не можете без јадење пробајте еднаш дневно во минимални количини
 5. A

  Аvril Lavigne

  Avril Lavigne е 31 годишна пејачка од Канада Текстописец, соло изведувач, филантропист За неа колку и да зборувам малку е ... Таа ми е инспирација од мојата 17та година, омилена пејачка, засекогаш не можам да одвојам омилена песна, омилени ми с есите песни и сите албуми. ако веќе треба да бирам...
 6. A

  HIM

  HIM е фински рок бенд од Хелсинки. Формиран во 1991 година од страна на пејачот Ville Valo, гитаристот Мико "Линде" Линдстром, и басистот Мико Мене најомилен албум ми е Razorblade romance А Ville Valo ми е "second love" омилени песни Gone With the sin love in cold blood death is in love with us...