Резултати од барањето | Црнобело Форум

Резултати од барањето

 1. Nemirna.

  Што ве привлекува повеќе, изглед или карактер?

  Карактерот секако е многу битен, но за да приметиш некого секогаш голема улога игра физичкиот изглед. Мене за да ме привлече некој немора да е кознае колку убав. Доволно е само да го има тој шмек, самодоверба, харизма, да знае да ме насмее што е најбитно :)
 2. Nemirna.

  Лудории кои ни го обележале детството

  Фрлање ќеси со вода и шишиња од 13ти кат ]:) Заебавање по телефони. Еднаш така фрлавме шишиња со вода и за 5 мин. ни се качи некој горе и ѕвони на врата. Сите се криеме под маса,ја на Господ се молев хахаахахаха мислевме џандари дошле :zelen Не ми текнува на други работи, појше глупости правам...
 3. Nemirna.

  За што сте дојдени на форумов?

  Јас дојдов тука чисто од забава. Порано пробав да се регистрирам на кајгана форум ама неможев и кога црно бело направи форум многу се израдував зашто интересно ми е кога си давам мислење за работите. После едно време ме немаше и сега лето, досадно па ајде да тепам време малце :zelen
 4. Nemirna.

  Дали сте тремаџии?

  Тремаџија сум, но со граници. Пример МНОГУ ме фаќа треба пред усно испрашување, а на тест сум послободна и поопуштена. Пред да излезам со некој дечко исто така имам трема и кога ќе дојдам на договореното место јас не сум забавната јас туку таа малце по срамежливата :sram Тоа се обидувам да го...
 5. Nemirna.

  Партнер од друга вера?

  А би биле ли во кратка љубовна авантура со некој од друга вера ? Без брак и такви глупости. Еве тинејџери сте... па, за или против? :zelen
 6. Nemirna.

  Страв од заболекар

  Не е толку страшно.Мене ми е страв додека отидам ама кога ќе почне више со работа сфаќам дека не е толку лошо ко што изгледа. Само ме нервира звукот на машинката -.- Да не беше звукот помалце ќе се плашев :D
 7. Nemirna.

  Филмови што НЕ би ги препорачале

  не :zelen
 8. Nemirna.

  Неуспех

  и ете вака се тешам =)
 9. Nemirna.

  Читање меѓу редови

  Јас читам меѓу редови, ама намерно ги мачам луѓето и се правам дека незнам што зборат зашто сакам да ми кажат со буквални зборови :zelen