Резултати од барањето

 1. CofD

  Членот Х последен пат беше виден како...

  MountainMan последен пат беше виден како: Прегледува листа на форуми, пред неколку секунди
 2. CofD

  Како да изберете име за вашето дете?

  Само немој Калин да го крстиш, греота е да го осакатиш детето, цел живот ќе го носи тоа име :) Другиве 3 ок се :D
 3. CofD

  Дали сте задоволни од вашиот интернет оператор?

  Обичен интернет, на компјутер
 4. CofD

  Дали сте задоволни од вашиот интернет оператор?

  Јас сум на Оне и ич не сум задоволен од интернетот, многу е срање, никогаш не сум ја имал брзината што треба да ја имам, дурни ни приближно. За техничката поддршка да не почнувам...
 5. CofD

  Познати родени во вашиот знак

  Исус
 6. CofD

  Топ 7 сајтови кои ги посетувате секој ден

  1.Youtube 2.Facebook 3.9gag 4.Yahoo Толку се :)
 7. CofD

  Колку често во денот помислувате на секс?

  А некој број колку пати помислува :^)
 8. CofD

  PES v.s FIFA

  pes
 9. CofD

  Моментално читам...

  Моментално читам мислења на форум :sram
 10. CofD

  Македонска музика

  Македонска музика слушам секојдневно, скоро да нема ден да не пуштам македонска музика. Мислам дека имаме многу добра музика иако многу македонци не ја ценат. Омилена група ми е СТР2 (Страјк и Блажеј), исто би ги спомнал Легија,Грин Аут,Кемп,Аго,Саф. Од овие што не се рап Суперхикс се добри,а...