Резултати од барањето

 1. MajkaMuNaMarko

  Облека за деца - купување онлајн

  Здраво, Дали може да ми кажете онлајн продавници каде купувате облека за вашите најмали? Може и Фејсбук страници кои имаат достава до дома. Јас до сега имам купувано од TUC TUC, Окаиди и Tritex. Благодарам
 2. MajkaMuNaMarko

  Искуство со Philips Lumea

  Девојки, Сакам да го набавам Philips Lumea за трајна депилација па сакам ако некоја го користел да сподели искуство. Ви благодарам
 3. MajkaMuNaMarko

  Македонски онлајн продавници за облека и модни додатоци

  Здраво Девојки, Споделете од кои македонски онлјан продавници купувате облека? Освен на Fashion Group не можам да најдам други кои ми изгледаат безбедно? Ваши искуства. Благодарам
 4. MajkaMuNaMarko

  Какви пелени користите?

  Здраво мајки, ме интересира вашето искуство со пелени и кои ги користите. На почетокот почнавме со Памперс, но како што се зголемуваше бројката почнаа да ни протекуваат и да имаат некаков чуден мирис на пластика. Ги пробавме скоро сите - Бекутан (многу впиваат но се крути), Дајперс (беа во ред...