Резултати од барањето | Црнобело Форум

Резултати од барањето

 1. Molecule X

  Кратење на желудник

  Да купам вага па ќе пишам абдејт До сега вага дома беше забранета
 2. Molecule X

  Кратење на желудник

  Здраво Страшното помина, уште осеќам од време на време ама не е како во почетокот. Во меѓувреме направив комплетна биохемиска крвна слика и комплетна компјутерска томографија со контраст, се беше супер. Докторот рече дека најверојатно е нерв или нервен завршеток што праќа синапси до мозокот...
 3. Molecule X

  Кратење на желудник

  Најстрашното помина, за среќа Почнав да се враќам во нормала полека полека. И да и јас мислам дека 10 кг се одличен старт. Многунти фала за поддршката, ептен ми значи
 4. Molecule X

  Кратење на желудник

  Ти благодарам :) Веќе има резултати за среќа Цел живот мака мачам со дебелина ама секогаш внимавав, и се мачев со диети ПОСТОЈАНО и не дозволував да качам над 70 кила. Откако почина мајка ми на нервна база почнав неконтролирано да се дебелеам. Стигнав до 101 кило за 3 години а ниска сум 1.58...
 5. Molecule X

  Кратење на желудник

  Здраво Дали некој има правено операција за кратење на желудник (bariatric sleeve)? Јас правев пред две недели па би сакала да споделам искуство и да добијам некој совет.
 6. Molecule X

  Социјалните мрежи и нивното влијание врз врската

  Пратен, испратен и попратен со желби да заврши со таква на крај ;) А време за губење па и немам баш така да подобро сама него во испревртена врска :) Ама многу ме чуди и колку и да звучи исклиширано стварно не е недозреано мажуле али изглед вара така да повеќе среќа нареден пат :D
 7. Molecule X

  Социјалните мрежи и нивното влијание врз врската

  Искрено меко кажано е дека сум изненадена, познавајќи го него ја сум во шок. Ама предпоставувам луѓето се менуваат, нема тука ништо чудно. Ехе редовно. Се однесуваше како зрела персона спремна за нешто по сериозно. И на крај ја со фино го прашав што е прашав што е работата со коментарите и ме...
 8. Molecule X

  Социјалните мрежи и нивното влијание врз врската

  Врвот на мизеријата е моментот кога ние сами дозволивме врските да ни бидат диктирани од една уште помизерна социјална мрежа! Btw сакав само да кажам дека пред околу саат време раскинав со дечкото ради расправија што тргна од тоа што има коментирано средношолка онака сочно и провокативно. Ало...
 9. Molecule X

  Препорака за добар психијатар

  Na forumov se ponasam ko nepismena i poradi toa se izvinuvam posto ne mu go imam uste fateno redot :D muabetov e ja imam najdobra druarka i taa me poddrzuva za odlukata da odam na psihijatar i uste edna bliska osoba sto ja imam vo zivotov istoto mi go vika. Site pravat se za moe dobro sekogas...