Резултати од барањето | Црнобело Форум

Резултати од барањето

 1. Wild.One

  Технички факултет - Битола

  После негативните критики за Апостол Павле во Охрид официјално одлучив да си ја пробам среќата на Технички во Битола на компјутерски науки и инженерство . Дали некој од постарите членови студира на овој факултет или веке завршил да сподели свои искуства. Ме интересираат најмногу професорите и...
 2. Wild.One

  Кавадарчанец освои бронза на натпревар за генијалци во Њу Јорк

  Ѓорѓи Шемов се натпреваруваше со научен труд од областа на заштитата на животната средина Гимназијалецот Ѓорѓи Шемов од Кавадарци се врати со бронза од олимпијадата за генијалци што се одржа во Њујорк. Шемов се натпреваруваше со научен труд од областа на заштитата на животната средина. Се...
 3. Wild.One

  Србија ќе биде домаќин на ЕП во ракомет за жени 2012

  Вероватно повторно добра прилика за Србите. Кое е вашето мислење, ќе биде ли македончето загреано како во Јануари годинава и кои се шансите на девојките да се пласираат повисоко на табелите :)