Резултати од барањето | Црнобело Форум

Резултати од барањето

 1. Wild.One

  Спортска култура (навивачки групи)

  :wavespin
 2. Wild.One

  Митар Мириќ

  Ќи-ро фала шо ме просветли, после воа надоврзи си го муабетот од скајп, а со сликата сакав да нагласам за тоа колку се :cenzura .... Нека си бидат србомани они пак ама барем нека бидат писмени.....
 3. Wild.One

  Митар Мириќ

 4. Wild.One

  Митар Мириќ

  После некој месец влевам на форумов и шо да видам... |-(
 5. Wild.One

  Омилени дуети

 6. Wild.One

  Каде во моментов би сакале да бидете?

  На жива свирка со цело друштво!! Залади времето доста е со журки!
 7. Wild.One

  Моментално слушам...

 8. Wild.One

  Чај

  Го обожавам чајот, најмногу го пијам кога е ладно со лимонче и мед нешто подобро дефинитивно нема.. Најубави ми се планинските чаеви затоа што имаат мирис и вкус, а овие во кесички само мирис ама сепак ги пиам и никако не користам шеќер зошто ми го губи вкусот, само мед. :) Во зима стандард...
 9. Wild.One

  Асоцијации

  пиленце :D
 10. Wild.One

  Асоцијации

  семки