Резултати од барањето

 1. iskra

  Тодорова сабота

  Денес е Тодорова сабота. Вечно име за сите со име Тодор, Тоше, Тодорка...
 2. iskra

  Евровизија

  Да еве оваа :rofl
 3. iskra

  Евровизија

 4. iskra

  Евровизија

  Шефе...фали дислајк копче, дефинитивно !
 5. iskra

  Критики за администрацијата

  Дечки...не го нишајте кајчето :)
 6. iskra

  Сакам да кажам/прашам (2 дел)

  Драги пријатели, во Новата Година имајте повеќе време за себе и своите блиски, бидете исполнети со љубов и здравје и имајте прекрасни доживувања. Нека е Среќна и бериќетна Новата 2013 година!
 7. iskra

  Чувството кога...

  Чувството кога се јавуваш во пошта да се пожалиш од неуредна достава на пошта (на шофершајбна од автомобил паркиран на улица), а од таму ти велат кажувај мори што сакаш или ќе ти затворам телефон. Се прашуваш...да не го погрешив бројот!?:confused:
 8. iskra

  Кои хороскопски знаци најмногу провоцираат?

  Од мое искуство, многу користољубиви личности.
 9. iskra

  CRNOBELO.com - сајт со најдобар дизајн за 2012

  Честитки, па догодина...Сајт на годината :)
 10. iskra

  Електроинсталација во куќа

  Па вака изгледа добро, но треба уште да се поработи на сајтот. Треба да се наполни со информации.