Резултати од барањето

 1. Goran58

  Што сонувавте денес?

  Сонував како ме каса комарец, а може и стварно да ме јадел додека сум спиел :)
 2. Goran58

  Толкување на сонови

  Во последно време сонувам змија и да ви кажам искрено почнав многу да се плашам од ова што го пишува по соновнициве.
 3. Goran58

  Работа преку лето во странство

  Стојне, Повели многу огласи за работа во странство има на странава: https://www.bin.mk/sch/i.html?cat=rabota-vo-stranstvo од Малта, преку Хрватска, до Германија итн. Многу убаво и детално се опишани работните позиции, со плата, со контакт телефони, е-маилови, ги имаш буквално сите...
 4. Goran58

  Совети за свадбена подготовка

  Дечки, Кажете ми би се нафатиле на некои вакви поаматерски, и не толку звучни и извикани имиња да ви прават подготовки за свадбата? Случајно ја најдов женава, кај пазарчето Тафталиџе е тука во комплексот згради има објект, барав друго, ама ептен ме привлекоа свадбените китенки и украси. Е...
 5. Goran58

  Јога

  Ајде вака. Најдобро студио за почетници , ама апла почетници. Да е на центарско подрачје, не Кисела Вода, Аеродром, Карпош, Ѓорче и сл. Почетници кои озбилно би сакале да се внесат во таа област , не месец два. Значи искусни предавачи, и студио кое постои долго време ( да не се затвори за...
 6. Goran58

  Која туристичка агенција нуди најдобри услуги?

  Што е луѓе со агенцииве по Македонија? WizzAir и Booking ги потепаа сите, или мене така ми се чини ?
 7. Goran58

  Добредојде на нови членови

  Ајде здраво и од мене . Некако слабо `добредојдовте ` одзив , ама ваљда има подружељубиви по други теми :)
 8. Goran58

  Известувања за концерти/забави

  Ај тие што биле вчера на Hooverphonic да известат како си поминале :)