Резултати од барањето

 1. S.B.

  Денес ме насмеа...

 2. S.B.

  Хит на денот

 3. S.B.

  Денес ме насмеа...

  Има 13 години и пишала : - Разочарана од машките. Од кој бе татино? Од мики маус? ХАХА
 4. S.B.

  Вицови

  По луд секс, дечкото ја прашува девојката:-Ајде маче кажи ми сега, колку си ги имала пред мене?Девојката налутена молчи. По три часа молк, дечкото решава да и прозбори на девојката:-Па добро извини не требаше да поставам такво прашање, лута си ми?- Доста бре уште бројам!!!
 5. S.B.

  Денес ме насмеа...

  Што е најдоброто нешто што си го направил за својата девојка? - И инсталирав фотошоп. :rofl:rofl:rofl
 6. S.B.

  Патот до Кенгурите

  Го имам гледано филмот, малку подсетува на филмот шо е за Лепа Брена, барем мене ме асоцираше на него. Со оглед на условиве шо се кај нас филмчево е супер, иако се сложувам дека баш "филм" e голем збор ама сепак интересно, смешно во стилот на "Солза и смеа" па ако го нема некој гледано нека го...
 7. S.B.

  Моментално слушам...

 8. S.B.

  Вицови

  Дечкото гробар: Maче кај си ? Девојката: Еве дома Гробаров: Ај ке дојдам ке те соберам да шетаме негде Девојката: Па нели колата ти е на мајстор? Гробаров: Па ке идеме со оваа од работа што ми е... Девојката: Аууууууууууу не се возам ја у таа кола Гробаров: МОРИ ГЛУПАЧО ЛУЃЕ УМИРААТ ДА СЕ ВОЗАТ...
 9. S.B.

  Денес ме насмеа...

  :rofl:rofl
 10. S.B.

  Хит на денот