Резултати од барањето

 1. Mila Kunis

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Среќна нова 2015 на сите стари и нови членови на форумов (party) Имам едно многу важно прашање: како да му помогнам на кученце кое што настрада на нискиве температури, т.е. ми изгледа на премрзнато? :( Не сум упатена околу грижа на миленичиња ,па секој совет ми е добредојден :)
 2. Mila Kunis

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Пофални зборови за новиов изглед на форумов, ептен сте го освежиле :)
 3. Mila Kunis

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Епа нема подарок без пари , едно време ги носеа во Кеги шус , незнам сега :biggrin
 4. Mila Kunis

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Да не знае некој утре од колку до колку работи поликлиниката Идадија, поточно до колку саат зимаат крв?
 5. Mila Kunis

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Здраво црнобели, ајде и од мене среќна нова 2014та ,односно 3 та форумска година :) Ви посакувам најмногу здравје на сите а другото само по себе ќе си дојде :) Сакам да прашам некој поупатен, што има по дискотекиве утре и задутре по Скопјево? Не можам да најдам настани на фејсбук а не сум баш...
 6. Mila Kunis

  Ретро емисии

  МС СМС со ИВА :biggrin
 7. Mila Kunis

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  СДК поздрав до моите бивши колеги JaMi Saladin MissChievous Electra Trajche и остала администрација :) а уште поголем поздрав до сите старо-нови членови на ЦБ :) СДК 2 тука сум јас ,не сум ве заборавила:biggrin (wave)
 8. Mila Kunis

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Бујрум :zelen Утре мини геј парада во Скопје Хелсиншкиот комитет за човекови права на Република Македонија и ЛГБТИ центарот утре го организираат петтиот Марш на толеранцијата. Стартот е закажан во пет до дванаесет, пред Владата на Република Македонија. „Под слоганот „Македонија има љубов за сите...
 9. Mila Kunis

  Х-Фактор Адриа

  Да во Оперција триумф беше Никола
 10. Mila Kunis

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Се согласувам...патем дознав дека билетот чини 500 денари и според тоа мислам дека ова е прв хуманитарен концерт со висока волку висока цена на карта и навистина немам коментар. Изгледа сака зграда да им изгради на родителите:biggrin