Резултати од барањето

 1. -alf-

  Моментално слушам...

 2. -alf-

  Моментално слушам...

 3. -alf-

  Собиранки.... (договарање - тука)

  Nema kandidati.:( Nedela bi mozele, da pocekame dali ushte nekoj kje se javi.
 4. -alf-

  Вицови

  Шета по улица еден уплакан човек , му пришле неколку луѓе да го прашаат што му е. - човеку зошто плачеш -го изгубив синот и не можам да го најдам -добро кажи како изгледа синот сите ќе го бараме - .. има клинци на рацете - Се појавува Исус извикувајќи.....таткооо - Пинокиоооо :patos:patos
 5. -alf-

  Стихови од Библијата

  "Никој не доаѓа кај Таткото, освен преку мене“ (Јован 14:6)
 6. -alf-

  Зен приказни

 7. -alf-

  Моментално слушам...

 8. -alf-

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  :facepalm2 Да направам или да реактивирам ФБ профил?:cool: Тресеш глупости, земи соземи се малку.Вакви параноични испади ...јас ти реков ,ти ми рече ,така-нетака...немој брее да се бламираш. Како што и кажав , на тебе останува дали ќе споделиш со друг линк или не.За сите кои немаат ФБ...
 9. -alf-

  Собиранки.... (договарање - тука)

  Моит!:)
 10. -alf-

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Што те фркна море Хепта? Убаво те цитирав дека таа содржина со линк директно до фејсбук не се отвара за сите оние кои немаат профил на фејсбук , тука спаѓам и јас. Ме следиш , ме пребаруваш со име и презиме виртуелно, што правам??? Па уште и на мејл да сум ти побарал(учтиво)!!!! Хепта стануваш...