Резултати од барањето

 1. CyberKnight

  Како да рутирам смартфон?

  Имам Samsung Galaxy ACE GT-S5830i (2.3.6) сакам некој што се разбирам да ми каже подетално како се рутира(root) овој мобилен. :)
 2. CyberKnight

  Фејсбук страници

  Сакам да дискутираме тука околу правењето на фејсбук страници, нели имате приметено колку се досадни и народот го прават малоумен или "однесен од ветерот" со тие страници "Погледнете како Саваш ке го убие Јавус од Љубов и Казна (ВИДЕО)" "Сподели и фејсбук ќе донира 1 долар за болното бебе"...
 3. CyberKnight

  Нови игри

  Добро ќе биде овде да ги објавуваме сите нови игри што доаѓаат или што се планираат за во иднина. Еве јас да започнам со една од моите омилени жанр игри. Многу обожавам игри од типот на акција и хорор.