Резултати од барањето

 1. Zeus

  Опишете ја вашата сакана личност

  Висока е 1.63, малце потемен тен, темно кафена коса, симпатична, скромна, згодна.... многу често се смее, и за што треба и за што не треба ама како и да е... многу појќе ја сакам кога ми се смее зашто тоа е најблескавата и најмилата насмевка што досега сум ја видел. (inlove) Кафени и убави очи...
 2. Zeus

  Вашата моментална љубовна состојба е?

  Во врска више среќни 4 месеци. :)
 3. Zeus

  Каков мобилен телефон имате?

  Издржливи се овие телефони бе, имам ја другари шо имаат ист ваков и уште им тера.. Бај д веј, јас имам ваков .. Телефонов ми е нов, го користам веќе една недела и сега за сега сум ептен задоволен. :)
 4. Zeus

  Моментално слушам...

 5. Zeus

  Моментално слушам...

 6. Zeus

  Која програма најмногу ја користите?

  Па се учам -.- Го користам почесто и затоа го пишав.
 7. Zeus

  [CS 1.6] Na`Vi Bots

  Нема да го дадеш, тоа е проблемот. :)
 8. Zeus

  Предлог позадина

  Е позадина, шо има веза ако не е 1920x1080 ... кај тебе може одговара на цел екран, ама кај некого не :)
 9. Zeus

  Моментално слушам...

 10. Zeus

  C++

  Најубаво би било, како што кажа She .. на почеток на програмата да се стави //Ova e zadacha za ova i ona. Еве пример ... //Avtomobil se dvizhi so brzina od 100 kmph. Kolku pat kje izmine za 3 chasa ? #include <iostream> using namespace std; int main () { int a,b,l; cout<<"Vnesi so koja...