Резултати од барањето

 1. NaKiroKuro

  Чет муабети/ти реков-ми рече

  оскар...ултрас...повелете на овие сервери
 2. NaKiroKuro

  Чет муабети/ти реков-ми рече

  Ако требаат играчи тука сме :D
 3. NaKiroKuro

  Рандом факти за мене

  - Роден сум 4800 грама..ко требало да излегвам од болница ко дошле сите докторо му рекол на мојте...за овој вашио патичина фармерчина и дирек прво одделение :D - Обожавам на сите да им одам контра макар и крај на свето да е не се предавам - Голем инат..не се родил поголем..ваљда од инат и тој :D...
 4. NaKiroKuro

  Чет муабети/ти реков-ми рече

  Фала на соработка...и поработи малце на смисла за хумор и тие работи..слабо ти одат глеам ко за прв пат :D и за то ако ти треба совет слободно прашај ме ;)
 5. NaKiroKuro

  Чет муабети/ти реков-ми рече

  Тврд ми е не бери гајле...ставот :D
 6. NaKiroKuro

  Чет муабети/ти реков-ми рече

  Па доброо бее не сум во тек со темите и треба пооназад да читам :D и ти па колку си буквалистка бог да чува :D се изнасмеа за сите пари..ај ке ме памтиш ти го продолжив живото троа :D и не велам него тврдам! и не реков само со тебе да се запознавам..општо со сите :D
 7. NaKiroKuro

  Чет муабети/ти реков-ми рече

  Орхидејче шо е работата шо се запнале сите против тебе..јас сум нов на форумов и читам се одново..шо му бодиш очи толку на народо? и би сакал да ве запознаам :D
 8. NaKiroKuro

  Муабети на дијалекти

  За клецање шо прајме :D
 9. NaKiroKuro

  Што најмногу ве нервира на социјалните мрежи?

  Лошо е шо егото си го мерат со вкупните лајкој на постот :D И до кога бре со тие стапојте за слефи секаде ке се шета...бог да чува
 10. NaKiroKuro

  Како да ослабам ефикасно?

  Секс колку можиш појке ...најефиксна диета :D