Резултати од барањето

 1. C

  Има ли некој желба да напише книга? Пробал ли?

  Имам напишано неколку книги уште од рана возраст сега некако престанав да пишувам немам толку време и инспирација.Можеби глевен проблем било тоа што треба средства да се издадат.Сум почнала и биографија да пишувам и понекогаш уште пишувам на неа ама не редовно како порано туку од време на време..
 2. C

  Депилација

  Леле луѓе помагајте се депилирав со шекерна паста и кога ја ставив на нога првиот пат се изгорев веќе ми се направи како меурче .. хелппп(:|(:|
 3. C

  Дневникот на една бринета

  eh be kolku se pronajdov vo tekstot ,ista situacija kako mojata:(
 4. C

  Кои професии не се за вас?

  дефинитивно математика и информатика не
 5. C

  Што ви недостига во животот?

  Ljubov prijateli Pari....
 6. C

  Влатко Илиевски

  Ne go znaev vo zivo ama mi bese simpaticen i stv se rasplacivv koga slusnav deka pocinal stvarno zalno,,a mlad pred nego bese zivotot...Steta sto ne napusti Neka pociva vo mir (:|(:|(:|
 7. C

  Дали сте спасиле живот некому?

  Da sum spasila i onaka mi bese na bucket list i se sluci nenadejno mozese da si go izgubi zivoto ama se zavrsi srekno
 8. C

  Јадам за да живеам или живеам за да јадам?

  Jas ziveam za da Jadam Nikogas ne sum probala da bidam na dieta Ili zdrava hrana Mislam deka nema devojka so jadi po vekje od mene makar I predebela Imam stv golem apetit ama pak sum top Se si se kako so treba
 9. C

  Парализа и паѓање во сон

  Mene mi se ima sluceno bev sama doma I naednas se vkocaniv ne mozev da zboram ni da se pomrdnuvsm vo sonot a so e najstrasno do mene do krevetot imam stol 8 na toj stol sedese druga jas mojata se ka I me gledase cudno so omraza Mozebi se sluci zaradi nedostatok na son I da spiev na stomak ama...
 10. C

  Луѓе без пријатели

  Мојот проблем е што секогаш ми завидувале,макар и во основно имав такви другарки ,не беа сите но загубив контакт заради далечината.Животот ми помина во преселби можи и заради тоа не остварив некоја група на пријатели .Во средно ги имав две знаев дека не ме сакаа ми копаа зад грб,всушност беа...