Резултати од барањето

 1. AnGelgirl24

  Љубовни проблеми

  Фала многу..Иначе ако ти кажам колкава сум ќе се смееш х) 17 .. ии не сум имала секс досега .. поентата не ми е да фатам дечко..сакам да сум слободна..ако не сум со него .. а што е најлошо пак почна да ми пишува ..и он уствари не бил женет .. и би сакал јас да му бидам жена -.- .. само нормално...
 2. AnGelgirl24

  Црн скин за форумов

  ѓабе..незнам зашто .. :/ :@
 3. AnGelgirl24

  Црн скин за форумов

  Паа го отворив линкот што беше поставен..ии се отвори ама stylebot не го наоѓа..незнам зашто..
 4. AnGelgirl24

  Црн скин за форумов

  А зашто кај мене неможе? :/ Не го наоѓа stylebot ..
 5. AnGelgirl24

  Играорна

  И јас идев на играорна некое време .. од 2ро-3то до 1ва година средно и прекинав затоа што почнав со нешто друго да се занимавам и сега ми е криво зашто се откажав..можев со двете да продолжам..ама од дома ми викаа дека неможам се да издржам блабла и така..иначе многу убаво се чувствував :)...
 6. AnGelgirl24

  Љубовни проблеми

  Знам..ама го нема тоа, за жал..
 7. AnGelgirl24

  Справување со стрес

  Јас кога сум под стрес..имам огромен бес во мене и едно време бесот го трошев на тренинг..на кик-бокс .. сега го собирам во мене.. и најчесто плачам и се тешам самата со себе х)..после тоа ми е полесно .. најмногу од се..ми помага музика..филм..спиење.. х)
 8. AnGelgirl24

  Љубовни проблеми

  Во последно време сум многу депресивна..што повеќе и повеќе се разочарувам од се околу мене .. конкретно сега..љубов .. 2013 ми беше баксузна година..изгледа и оваа така ќе биде..и нешто ми пошло со врски на далечина .. уште па и во хороскоп прочитав ..следи врска на далечина..-.- Прво ...
 9. AnGelgirl24

  Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

  Две песни посветени на тебе, од збор до збор..благодарам за прекрасните моменти, благодарам што ми даде надеж дека можеби некаде навистина има некој кој е поинаков..оној што го викаат..‘‘вистинскиот‘‘.. благодарам што ми докажа дека навистина постои љубов на прв поглед ..благодарам што ми даде...
 10. AnGelgirl24

  Back-up

  Не ми успеа со ова :( не ми е на картичка..ама пробав иако ми е на телефон .. и ништо :( незнам што друго да пробам