Резултати од барањето

 1. МалиСашко

  Нов закон за безбедност во сообраќајот

  Интересен си ми!.... муабетов твој и јас го правев пред да земам возачка. Не е така ко што изгледа. Ако јас правам пауза од 15 минути на секој еден час (рецимо), тоа е + барем уште 1 час... Мене дома некој ме чека, а тој еден час порано што ќе дојдам МНОГУ МИ ЗНАЧИ!(hug) Се надевам дека нема да...
 2. МалиСашко

  Нов закон за безбедност во сообраќајот

  Да бидам искрен, муабетиве од @Outrider ми се нај топ нешто поврзано со темава...(pivo):cool: Туку што се однесува на темава... Грешката е направена уште кога се пушти увозот со иста акциза за сите кубикажи и не се одделија категории по киловати. Од тука влечат корени сообраќајките... Сеа и да...
 3. МалиСашко

  Жена без 3 пениси не умира, исто и маж без 3 вагини

  Значи, според проценки потребни се минимум 3 за в гроб, а оптимално е 12 за живот... Мама миааа.... Едино повеќе што ме импресионира од статистикава се поимите „пениси“ и „вагини“ во самиот назив на темата...:nah
 4. МалиСашко

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Абре јас знам :gus само гледам дека маливе се расфрлаат со страшни поими некако... па ги тролам по малце:gjavol Ама сепак, кога тинејџерка од 45-50 кила со еден оброк ќе закачи 3 нескафиња стронг во денот, ќе видиш анксиозност, депресија, регресија, агресија, капитулација и дегенерација...
 5. МалиСашко

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  сдк... „јас сум анксиозна... пошто сум под стрес од школото“ - Не дроби бе дете, кажи културно дека пиеш 4 нескафиња стронг дневно...3 во 1, 2 во 1.... од таа доза на кофеин во наше време опашка растеше........ ОЛКАВААААААААААААА....:nerd а не пак да бидиш раздразлива...:facepalm2 (drunk)...
 6. МалиСашко

  Дали сте го снимале сексуалниот однос со вашиот партнер

  Гледам дека е многу атратктивна темава за снимањево по цел македонски интернет... идејата е копирана од страна или во Македонија се појавува особена желба за луѓево да се снимаат? Енивеј, јас сум против! Во сите можни случаи и сите можни околности!
 7. МалиСашко

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  сдп... како се снајдувате за паркинг кај луна паркот во Скопје?
 8. МалиСашко

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  сдк... никој не ти помага за лепе очи. Чувај се од сите:)
 9. МалиСашко

  Со кое превозно средство преферирате да патувате на одмор?

  Секаде патувам исклучиво со кола... Сакам за време на одморот да си прошеткам наоколу подалеку, па така ми е овозможено. Комоција - кога сакаш како сакаш патуваш, тргнуваш по ладното, патуваш ноќе, паузи, поручек, ручек, шеткање уз пут - твој извор потполно... Особена предност ми е што ме фаќа...
 10. МалиСашко

  Униформи

  Темата што ме измачуваше во цело средно, а ми се закануваше и во основно... (n) (n) (n).... униформа - дукс + маичка = 2000 денари + маичка за преперување ако сакаш доплаќаш Имаш 3 деца, сите во различни школи (гимназија, економска, основно... итд...), различна возраст.... фактички треба на сите...