Резултати од барањето

 1. Продиџи

  Лесни но ефикасни вежби за затегнување на стомакот?

  Немора да трчаш.. Скокај на јаже. Sent from my ST21i using Tapatalk
 2. Продиџи

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  СДК многу е досадно.. Ае некој да ми пише ПП :-P Sent from my ST21i using Tapatalk
 3. Продиџи

  Топ 10 гитаристи на сите времиња

  Мене топ 2 ми се Darrell Dimebag и Zakk Wylde
 4. Продиџи

  Serie A & Coppa Italia, 2015/16

  Тоа дали местат или не само тие си знаат, никој др не знае па ни ти а ни јас ;)
 5. Продиџи

  Serie A & Coppa Italia, 2015/16

  Јуве фаворит ами какооо... Само си жалам за Пирло :place
 6. Продиџи

  Моментално слушам...

 7. Продиџи

  Другарство помеѓу машко и женско? Постои ли?

  Абе обични пријателства да... Али најдобри пријателства, од мое лично искуство НЕ (иако иам пример што го гледам секојден али сепак за мене Не.
 8. Продиџи

  Добредојде на нови членови

  Добро ве најдов, поздрав до админ/модератор crew и остали членови..
 9. Продиџи

  Од какви мажи/жени бегате?

  Бегам од личности (без разлика на пол) што се преценуваат, не знаат што сакаат (ти вели сакам тоа, а прави сосема трето) и екстремни лажачи од типот (се што си преживеал ти јас многу полошо сум го поминал и еве... јак сум, а нема врска али ако ;) ) И то.