Резултати од барањето

 1. П

  Страв од старост

  a da ja procitate biblijata ! za da ne lutate vo matni i opasni vodi !?
 2. П

  Другарство помеѓу машко и женско? Постои ли?

  маж и жена приателски чувства :rofl:rofl:rofl:frantic:giggle
 3. П

  Што ви е најпривлечно кај жена/маж?

  toa e prirodna mana i za takvo nesto voopsto ne komentiram drug mi bese muabetot
 4. П

  Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

  горниот текст беше наменет за друг коментар :sram
 5. П

  Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

  за некој искрено да те гушне со еве едно искрено пријателско гушнување (wave)
 6. П

  Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

  никој не кажува се, секој има тајни
 7. П

  Најубави нозе

  па дај да ги видиме :frantic
 8. П

  Фетишизам

  само африка :rofl:rofl:rofl