Резултати од барањето

 1. Outrider

  Фолк челинџ

  Технички сме нов ден па ето пјесма са бројем у наслову : Текстот не е само музички, имено може да се употреби и како psy-ops оружје за тортура на воени затвореници.:x не грдите попове, Поп је живо биче и он воли порниче...(дооооооооооообро, само нек не дирају дечаке) ЗоЖто три МетЕра а не...
 2. Outrider

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Далеку од тоа да сум светец или нешто слично но не можам да сфатам како во моја орбита во 80% од случаи, без разлика на вид на меѓучовечки однос, од онака познанства до пријателства без разлика на пол, возраст и географија комотно спаѓаат во 4-те видови на personality disorder и тоа директ од...
 3. Outrider

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Najdraza cetnicka pjesma знам неколку, очекувајте ме таму кај шести ден :frantic Свињокољ, имаат и посебен поим бе :D
 4. Outrider

  Аудио книги

  Целосна транзиција ми се случи откако еден куп книги кои знам дека е невозможно да ги најдам тука во хартиена форма ги најдов во аудио формат на нет, отпочеток беше тешко да се одржи концентрација но сега нема проблеми, можам да лупам компири и да слушам книга. Особено е treat кога се најде...
 5. Outrider

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Girls legs with sneakers in motion. Best. Video. Ever (inlove)
 6. Outrider

  Мотивациски говорници и животни водичи

  Не сум многу запознаен со оваа појава освен со една нова инкарнација а тоа се players кои расипаат мудрости наоколу ко шрапнел. Секако, нивната главна тема се жените и тоа како вие да станете врвен фраер кој годишно ќе спие со троцифрен број на жени. Имаат неколку тези кои ги вртат и од тоа...
 7. Outrider

  Социјална фобија/анксиозност

  Има има, се наоѓа по некој што чита. А дали соц.анксиозност се јавува во познати средини со познати особи или тогаш е помалку изразено?
 8. Outrider

  Форумски јубилеи

  Од тие 350.000 мои постови се 1,4% :kafe
 9. Outrider

  English leagues & English Cups 2020/2021

  Мејданед Јунајтед - 0 Титули Основан - 1870 Стадион - Јорк Роуд, Мејданед (5.147) Никнејм - Magpies (Страчки) Сезони во ПЛ - 0 Најголем успех во лигашки систем - Едно 47.место во Англија (1895/96) Најголем успех во ФА куп - Три пати 1/4 финале (1872/73, 1873/74, 1874/75) Најголем успех во Лига...
 10. Outrider

  Дискусии за хороскопски знаци

  https://time.com/5867647/nasa-zodiac-star/#:~:text=It%20all%20started%20with%20a,a%20Sagittarius%2C%20but%20an%20Ophiuchus. Можеби би имало нешто во астрологијата доколку би се земале сите 13 знаци бидејќи земјата минувала низ созвездија, настрана 13-те месеци така да, без овој Змијоносецот...