Резултати од барањето

 1. NEPOBEDLIV

  Господар Времена

  Еден српски лудак што прави глупости по автобуси.Нема што многу да зборувам за батево, само гледајте. Да се насмееме :D
 2. NEPOBEDLIV

  Хумористична поезија

  Јес.Конечно тема за поезија.Голем љубител сум на поезија едвај чекав право да ти кажам тема реков некој аман за аман нека отвори. Јас имам песна за наставничката, од уба поуба пофалена дури ми беше, стилце ми дадоја. Вели вака: Наставничке мила, наставничке драга ти ми дари памет Оценки ми...
 3. NEPOBEDLIV

  Кој е вашиот идол?

  Темава незнаев кај да ја отвотрам па ја отворив таму кај што е.Ако не сум и го погодил местото слободно преместете ја. Инаку, поената на темава е да кажете кој е вашиот идол. Мојот идол е фудбалерот кој речиси си сите го знаете - Златан Ибрахимовиќ. Епа другари и другарки, навалете :D
 4. NEPOBEDLIV

  Собир за донација за децата од Интернатот „Гоце Делчев" од с.Љубанци

  Луѓето од цел свет се кренаа на нозе и помагаат на децата од Уганда.. можеме и ние да направиме нешто за децата што живеат на неколку километри од кафулето каде што го пиеме утринското кафе, од дискотеките и клубовите каде се забавуваме. Погодени од текстот објавен на бл огот...
 5. NEPOBEDLIV

  Детето кое се сеќава на својот претходен живот (видео)

  Откако наполнил две години, Камерон Макалау почнал за зборува и на своето семејство да им прераскажува како изгледал неговиот живот со претходното семејство, тврдејќи дека живеел на островот Бара, а неговата приказна не се менувала наредните три години, туку само уште повеќе се детализирала...
 6. NEPOBEDLIV

  Фан Клуб: Милан

  Видов дека нема фан клуб за Милан, па еве јас како голем навивач отварам тема.Се надевам дека на форумов има доста навивачи на овој клуб и дека сите заедно тука ќе дискутираме и ќе ги истакнуваме своите ставови и мислења. FORZA MILAN! ФК Милан (италијански: Associazione Calcio Milan) или...