Резултати од барањето

 1. A

  Онлајн шопинг

  www.zavvi.com еве една онлајн страна само за машки јас често пораѓувам за брат ми и брзо стигаат а и квалитетни се!Само да прашам дали некој има порачувано од Sport Wear бидејќи брат ми му се допаднаа едни патики па ако има некој нека кажува сакам да знам за квалитетот?:*
 2. A

  Онлајн шопинг

  Јас имам порачувано доста пати, но сепак немам утка :)
 3. A

  Онлајн шопинг

  Повели и другпат.Благодарам на информација поздрав;)
 4. A

  Како да изберете име за вашето дете?

  mene mi se dopaga Verica i masko ime Neznam ne sum razmislila za masko ime a i nesum mnogu mlada(brokenheart)
 5. A

  Помош за проектни задачи/состави/писмени

  Jas imam kamcinja za sirok sokak ako ti se potrebni :kafe
 6. A

  Tyzee (Тајзи)

  Slusnete ja pesnata Cuvaj ni ga boze:(
 7. A

  Како ја замислувате смртта?

  Jas bi rekla, koga ke ti dojde na nervi svekrva ti nema so da prais imumiras :mad:
 8. A

  Онлајн шопинг

  Aliexpress e kineska onlajn stranica jas ednas poracav maska maica navistina bese ubava no na 5 mesta bese iskinata Da navreme stignuvaat porackite no ne se kvalitetni ima edna evtina strana za maski www.zavvi.com ;)