Резултати од барањето

 1. M

  Пасворд или развод?

  Ни пасворд и развод...Deactivation :D
 2. M

  Итно ми треба да ослабам

  ти итно не си се здебелила па сеа итно и да ослабиш, заборави на такви работи. Ако планираш 10кг за месец дена ОК ама после оди одма на болница ;) Среди тоа исхраната, физичка активност (теретана или ако имаш дома орбитрек/собен велосипед), не јади Junk Food и тоа среди го не само за матура сеа...
 3. M

  Ваша пијачка

  Протеин шејк :)
 4. M

  Доктор Оз

  го гледам кога сум прва смена. Ѕвер е чоекот само подобро без синхронизација така може и некој збор да научиш а нее... али ае добар е :)
 5. M

  Дали одите во теретана?

  Среди си го јадењето, одмарај, пробај сега за сега добра форма на вежбите да имаш (не се замарај мн со килажите) а подоцна од кога ке заајакнеш ке бапкаш килажи. Ке имаш воспалениа сега така да не се предавај ако ептен се големи земи нешто во вид на Аспирин и ке помине. Со среќа.
 6. M

  Според што ги цените луѓето?

  Па ценам да не бидам искористен кај школски другари. А за најдобрите другари (имам еден ама вреден за милиони) нема што да ценам зошто веке сум ги видел квалитетите кај него/неа и затоа има посебно место кај мене како најдобар другар/ка. А вие ако цените да нема озборување или да нема лажење...
 7. M

  Кој член?

  Кај сум јас во интелигентност...Шахххх :D:D Anastasija хахаххах само се шегував бре што озбилно си ме сватила ххахахха :rofl
 8. M

  Sreken rodenden i welcome :)

  Sreken rodenden i welcome :)
 9. M

  Моментално слушам...

 10. M

  Моментално слушам...