Резултати од барањето

 1. smile:D

  Вашето незаборавно пијанство

  Imam premnogu nezaboravni pijanstva ako zemam sega da gi pisam mnogu dolgo ke e ama vaka nakratko od sekoe moe nezaboravni pijanstvo se razdeluvam od po eden alkohol:pivo, vino, votka, konjak, pelinkovac,...itn..ehehe
 2. smile:D

  Ајде да изброиме до 1.000 :)

  276
 3. smile:D

  Пирсинг

  ахххх...неостварена желбааа ама како со поминуваат годините мислам дека и ке си останит така ахаххаха:skoka
 4. smile:D

  Кој е најубав град според вас во Европа?

  Белград и Верона и нормално Либек :);)
 5. smile:D

  Моментално слушам...

 6. smile:D

  Да постоеше временска машина, кој историски период би го посетиле?

  дефинитивно 60-тите и хипичкото движење а можит и малку во времето на роматизмот 18 век закон било и тогаш :)