Резултати од барањето

 1. Дејмон

  Светско првенство во фудбал, Бразил 2014

  It's an expression ffs. Има разни статии низ интернетов инаку, последна беше дека ќе имало истрага на групата Ф, групата каде што нели се наоѓа и Нигерија но ништо такво од исфрлање. Ма да не ми е веродостојно ова. Неможе 10 дена пред првенство да исфрлат репрезентација, нема логика. Мечот...
 2. Дејмон

  Светско првенство во фудбал, Бразил 2014

  Ај мајке ти, дај ми извор за ова. Или ти работиш во ФИФА па само ти знаеш дека ќе се суспендирани? Не тресете зелени безвезе.
 3. Дејмон

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Четвртокот 2 години сум направил. Јес да не сум активен, ама влегувам некогаш си читкам. stay good.
 4. Дејмон

  Денес ме насмеа...

 5. Дејмон

  Pearl Jam

  Ги свиѓам ептен. Не ги обожавам, ама ги свиѓам. Покрај Black, Alive, Jeremy и Off he goes кои веќе се спомнати на темава плус песни кои ми се свиѓаат се Even Flow и Yellow Ledbetter.
 6. Дејмон

  УЕФА Лига на шампиони

  Клоп е царот, каков Манчини. Клоп создаде фантастичен млад тим од Дортмунд и синоќа дефинитивно требаше да ги освои трите бода. Утакмицата од синоќа е со сигурност најдобра утакмица во последниве неколку години би рекол што ја имам глеано. Утакмицата треба да се репризира за да се види што е...
 7. Дејмон

  Од каде си? :)

  Од каде си? :)
 8. Дејмон

  Моментално читам...

  Ангели и Демони - Ден Браун