Резултати од барањето

 1. ShakaZulu

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  среќна нова и да прашам следи некој балкански јутуб стримери и кои? :)
 2. ShakaZulu

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  мрза :P
 3. ShakaZulu

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  абвгдѓежзѕијклљмнњопрстќуфхцчџш Да ти! Tочно ти што го читаш ова сега ја прочита азбукава во стилот на бушава азбука :p :svirka
 4. ShakaZulu

  Трчање.. :)

  Блазеси ти ако можиш да одвоиш од денот повеќе од 5 часа за и околу трчање плус работа...
 5. ShakaZulu

  Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

  Лоша перцепција имате, не знам колку треба да сфатите дека млада форумска крв нема а старата порасна. Дека младите како што кажаа полесно им е да напрчат муцки на инста, треснат 5 збора на фб/твитер наместо да оформат литературна реченица за на форум за која што исто рекоа треба да има значење...
 6. ShakaZulu

  Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

  Добра меморија ;) Некој ти дал место да го трошиш твоето слободно време = привилегија Немаш ти ништо по што форумот мора да те задржи = никој не ти е борч па да мора да те трпи и слуша = не ти е право. Добредојдовте во капитализмот и приватниот бизнис. @ipopovski за жал уште од денот кога...
 7. ShakaZulu

  Изневерување

  И кога лажи не знај да лажи... Татко ти толку глуп го мислиш дека ќе те остај тебе дома ако имаш 16 и ќе те убеди со едно заклучување да не и кажеш на мајка ти... Мислиш дека форумов нафта пие јеботе ... па германија е, па немам телефон, стрижена е бричена е... ајт гитла ...
 8. ShakaZulu

  Prv.mk - огласи за вработување

  2017та е, уште мислите дека има пари во кликање реклами?
 9. ShakaZulu

  Критики за администрацијата

  Некој земал пари што пишувал на форум? :eek Види бе во кој свет живеам јас да не ги знам овие работи... муабетов ќе ме натера да се активирам и да им го земам лебот на сите овде :p Aj сега сериозно... навистина мислиш дека заради форум некој зема плата, ако зема тоа е од порталот од реклами и...
 10. ShakaZulu

  Чет муабети/ти реков-ми рече

  чат пат