Резултати од барањето

 • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 1. misti.diva orhideja

  |Гласање - резултати| Фотографираме на тема

  Морбидно..уффффффффф, кај ја видов сликата, кошмари ќе ме мачат ноќва:facepalm2
 2. misti.diva orhideja

  Иднината на форумот

  Демек ти во снежна топка се претвори:wub
 3. misti.diva orhideja

  Иднината на форумот

  Убаво ќе беше форумите да беа преполни со членови, да не верглаат едни те исти, па и да знам барем зошто би се замарала...а за моето незадоволство и неисполнетост најмалку се виновни форумите. Не те бива за психоанализирање, особено на женскиот пол(n)
 4. misti.diva orhideja

  Иднината на форумот

  :cool:
 5. misti.diva orhideja

  Иднината на форумот

  :cool:
 6. misti.diva orhideja

  Гласање за онлајн-чат на форумот

  некој расположен за на чат:^) немаааааа:(
 7. misti.diva orhideja

  Интересни и смешни слики

  Овие слики треба да бидат во темата за политички афоризми и хумор(јас ја имам отворено таа тема, а сега немам замисли..хахахаха..пристап)
 8. misti.diva orhideja

  Гласање за онлајн-чат на форумот

  Демек ти една мераклија за зборвање:rofl ќе бидне Инчуленце, само да дојдат уште едно десетина нови зборлести членови како тебе;)
 9. misti.diva orhideja

  ЦБ брошура

  Браво Македонче, слатко бомбонче:) навистина е прекрасна брошурката, весела и привлечна, подобра е од ЦБ весникот.(bravo) Единствена замерка ми е на најактвните членови од администрацијата...бриши го тој небитен податок;) :*
 10. misti.diva orhideja

  Гласање за онлајн-чат на форумот

  Ние арни а ти?:D